Kontaktujte nás
+420 491 420 547

Kontaktní osoby:

Ivana Limonová

Tel:. +420 605 851 021

Michal Limon

Tel:. +420 725 500 139


Zvětšit mapu

O nás

Naše společnost Kovelis plasty s.r.o. vznikla oddělením od firmy KOVELIS spol. s r.o., která byla založena v roce 1990.

V roce 2001 jsme přestěhovali provozovnu z nájemních prostor do vlastního zrekonstruovaného objektu v Kramolně u Náchoda.

Pro rozšíření našeho strojového parku  a zkvalitnění výroby jsme zakoupili dva nové vstřikovací stroje značky ARBURG 320 Allrounder a zmodernizovali dva stroje CS 88-63.

Nyní disponujeme 10-ti vstřikovacími stroji  značky ARBURG, ASIAN Plastic Machinery,  INVERA CS 88-63 a vlastní nástrojárnou pro výrobu a údržbu forem.

Specializujeme se především na malosériovou výrobu a zhotovujeme dílce dle požadavků zákazníků.

Nabízíme i mnoho dalších výrobků dle našeho katalogu.

Formy zhotovujeme vlastní technologií v naší nástrojárně s podstatným snížením nákladů na jejich výrobu. Vzhledem k tomu, že formy vyrábíme sami můžeme výrazně ovlivnit termíny dodání. Pro konstrukci nástrojů používáme  program Key Creator 5.2.0

Naši pracovníci jsou pravidelně odborně proškolováni, abychom byli schopni vyrábět dílce nejmodernějšími  technologiemi s důrazem na jejich kvalitu.

Naše výrobky, které nabízíme v katalogu máme převážně skladem a zasíláme  do 24 hodin přepravní službou. Je možné je objednat v sekci „objednávka“.

Dílce vyráběné na zakázku dodáváme zpravidla do 10-ti dnů. Vzorky nových dílců dodáváme běžně do 3 týdnů od objednání, po dohodě lze termíny zkrátit.

Prioritou našich pracovníků je individuální přístup k zákazníkovi. Kvalita a pružnost při vyřizování zakázek je pro nás samozřejmostí.