Kontaktujte nás
+420 491 420 547

Kontaktní osoby:

Ivana Limonová

Tel:. +420 605 851 021

Michal Limon

Tel:. +420 725 500 139


Zvětšit mapu

Plastové dílce

Kovelis Pasty s.r.o. vám nabízí rozmanité plastové dílce, které mají různé využití. Stačí si jen vybrat, které potřebujete. Máme pro vás různé návleky - koncovky. Může si vybrat kruhové, čtvercové či obdélníkové. V těchto tvarech pro vás máme i patky - koncovky, které se hodí jako ochranné a vzhledové ukončení trubek a profilů. Dále vám nabízíme šrouby a matice s plastovou hlavou, krytky hlavy šroubů, krytky matic, záslepky matic, pouzdra, rozpěrné kroužky a podložky, kolečka a rolny, plastové dílce pro školní nábytek (podložky pod sedátka, stavitelnou patku dutou, návleky, patky) a mnohé ostatní výrobky.

Naše plastové dílce jsou přírodní bílé barvy či černé. Pokud požadujete jinou barvu, stačí se s námi jen domluvit. Přizpůsobíme se i vašim rozměrovým požadavkům.

U všech plastových dílcům vám nabízíme slevy v případě většího odběru. Vyberte si i vy z naší široké nabídky plastových dílců.

VÝROBCE PLASTOVÝCH DÍLCŮ

Kovelis plasty s.r.o. je výrobce plastových dílců mající četné reference a spokojené zákazníky. Soustřeďujeme se na to, aby naše výroba probíhala dle nejnovějších technologií, která zaručí efektivitu celého procesu a kvalitu finálních produktů - plastových dílců.
Využíváme moderní technologie vstřikování plastů. Granuláty určené k výrobě plastových dílců máme přírodní barvy či probarvené. Celý proces vstřikování plastů je přímo úměrný rozměrům a hmotnosti plastového dílce.

Výrobce plastových dílců Kovelis Plasty s.r.o. vám nabízí různé plastové dílce zpracované technologií vstřikováním. Jsou jimi návleky, patky, šrouby s plastovou hlavou a mnohé další plastové dílce. Vyberte si ze široké nabídky.

VÝROBA PLASTOVÝCH DÍLCŮ

Kovelis Plasty s.r.o. se zaměřuje na výrobu plastových dílců. Používáme moderní technologii vstřikování plastů. Tato technologie zaručuje efektivní výrobu, jejímž výsledkem jsou plastové dílce vysoké kvality. Máme moderní stroje i další vybavení a nebráníme se nejnovějším výrobním inovacím.

A co konkrétně představuje technologie vstřikování plastů? Vstřikováním plastů rozumíme termodynamický cyklický tvářecí proces. Plastové hmoty pro vstřikování jsou ve formě granulátu, které jsou buď přírodní barvy či pobarvené. Proces vstřikování má tyto části: nabírání potřebné hmoty, zahřívání a plastifikace, vstřikování tlakem, ochlazování a vyjmutí plastového dílce.

A jaké plastové dílce vyrábíme? Můžete si vybrat z široké nabídky návleků, patek, šroubů a matic s plastovou hlavou, krytek šroubů a matic, pouzder, rozpěrných kroužků a podložek, koleček a rolen, plastových dílců pro školní nábytek a zhotovujeme i plastové dílce dle požadavků zákazníků.